• Úvod
  • >>
  • Všetko
  • >>
  • Tričko funkčné krátky rukáv dámske - modrá bledá farba

Tričko funkčné krátky rukáv dámske - modrá bledá farba

  • Tričko funkčné krátky rukáv dámske - modrá bledá farba
  • 62 modrá 1
Veľkosť:
1 - 4 týždne

Model REVO2 62 je dámske tričko s krátkym rukávom vyrobené z mäkkého a priedušného materiálu Dryarn®, ktorý slúži na optimalizáciu držania tela, čím zlepšuje dýchanie a okysličovanie.

Výrobca:
Obj. čislo:
SR-R-62-LBE-XS
Farba
modrá

Tričko funkčné krátky rukáv dámske - modrá bledá farba

Revo2 je rad navrhnutý na zlepšenie výkonu, ktorý podporuje držanie tela a zefektívňuje dýchanie. Je ideálny pre všetkých na každodenné používanie i pre športovcov, ktorí chcú zlepšiť výsledky a predchádzať problémom.

Úplet Revo2 je revolučný, pretože sa stláča a podopiera len tam, kde je to potrebné. Vďaka tomu napomáha k lepšiemu držaniu tela, čo umožňuje správnu expanziu bránice, čím sa zlepšuje okysličenie. Nemá žiadne švy a používa priadze na vysokej technologickej úrovni.

Objavte výhody, ktoré získate s radom REVO2:

·         korekcia a stabilizácia držania tela

·         zlepšená rovnováha, pohyblivosť a odolnosť

·         aktivuje svaly

·         zmierňuje bolesť a napätie

Oblečenie je navrhnuté na nosenie doma, v kancelárii alebo počas tréningu!

Časté nosenie oblečenia rady Revo2 sa stane vaším obľúbeným novým zvykom, ktorý vám pomôže napraviť držanie tela a ochráni váš chrbát pred zranením a zápalom.

Nesprávne držanie tela môže viesť k celému radu problémov, vrátane bolestí hlavy, krku, chrbta, ramien, svalového napätia, stuhnutosti a únavy, ktoré často ovplyvňujú dýchanie.

Držanie tela v nesprávnych polohách môže tiež spôsobiť trvalé poškodenie chrbtice, podporovať rozvoj hyperkyfózy alebo hyperlordózy, stavov, pri ktorých zakrivenie chrbtice vykazuje abnormálne zmeny.

Je dôležité zaujať správne držanie tela pri každodenných činnostiach, chôdzi alebo pri šport. Okrem toho je dôležité udržiavať dobrú ergonómiu v práci alebo v škole, hoci to nie je vždy jednoduché z dôvodu častého nesprávneho sedenia.

To je dôvod, prečo je potrebná podpora, ktorá pomôže zlepšiť vaše každodenné návyky.

Oblečenie z rady REVO2 od Spring Revolution je navrhnuté tak, aby podporovalo správne držanie tela pri fyzickej aktivite, znižovalo stres a napätie vo svaloch a kĺboch.

Bezšvová technológia ho robí obzvlášť pohodlným, na rozdiel od iných odevov, ktoré majú háčiky, popruhy alebo nepríjemne vystúpené švy. Vďaka tomu je REVO2  vhodné na nosenie počas celého dňa, čo pomáha udržiavať dobrú ergonómiu počas práce aj voľného času.

Na korekciu držania tela využíva oblečenie REVO2 špeciálne vypletené elastické pásy, ktoré aplikujú kompresiu na chrbtové a bedrové svaly. Na rozdiel od iných kompresných odevov, REVO2 poskytuje cielenú kompresiu iba na chrbte, čo umožňuje hrudníku sa prirodzene rozširovať a sťahovať bez toho, aby bolo obmedzované správne dýchanie. V skutočnosti je dýchanie stimulované, výsledkom čoho je väčší prísun kyslíka, ktorý revitalizuje telo.

DRYARN®

Inovatívne mikrovlákno z polypropylénu s vynikajúcim výkonom je „tajomstvom“, vďaka ktorému je technické oblečenie REVO2 vhodné pre všetky štyri ročné obdobia. Dryarn® je vlákno pôvodne určené pre šport, začalo sa však používať v rôznych oblastiach vrátane zdravotníctva.

Dryarn® má mimoriadnu schopnosť udržiavať pokožku suchú. Jeho priedušná štruktúra a nízka kapacita absorpcie tekutín (20-krát nižšia ako nylon) zaisťujú odvod potu smerom von od tela.

Povrchové napätie mikrovlákna ho robí bakteriostatickým a úplne hypoalergénnym, zaisťuje vysoký hygienický štandard a nulové nepríjemné pachy.

Dryarn® je super ľahký (10 km vlákna = 1 g), napriek tomu má vynikajúcu tepelnú izoláciu, prevyšujúcu schopnosť vlny (10/9,4), vďaka čomu je oblečenie z tohto materiálu ideálne aj ako zimné spodné prádlo.

Parametre produktu

Farba modrá

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.