NITECORE P35i

 • NITECORE P35i
 • P35i 2
 • P35i 3
 • P35i 4
 • P35i 5
 • P35i 6
 • P35i 7
 • P35i 8
 • P35i 9
 • P35i 10
 • P35i 11
 • P35i 12
 • P35i 13
 • P35i 14
 • P35i 15
 • P35i 16
 • P35i 17
 • P35i 18
369 s DPH / ks 307,50 € bez DPH / ks
1 - 4 týždne
Svietidlo P35i Ultra Long Dist Dual Beam LEP, navrhnuté s režimami Flood, Spot a Mix, využíva 6 LED diód CREE XP-G3 a svetlo LEP triedy 1. Poskytuje maximálny výkon 3 000 lúmenov a maximálny dosah 1 650 metrov. Je vybavený multifunkčným OLED displejom a nabíjacím portom USB-C a je napájaný vysokokapacitnou lítium-iónovou batériou s kapacitou 5 000 mAh, pričom je možné ho použiť s diaľkovým spínačom RSW2i.
Výrobca:
Obj. čislo:
NC-P35i
EAN:
6952506407323
Dosvit (m)
1650
Max. svetelný tok (lm)
3000
Priemer hlavy (mm)
65

NITECORE P35i

P35i má veľmi dlhý dosvit až 1650 metrov, disponuje dvojitým lúčom.Umožňuje bodové aj rozptýlené osvetlenie priestoru. Má malý OLED displej fungujúci v reálnom čase. Svietidlo má dvojitý objektív a poskytuje svetelný tok až 3 000 lúmenov. Pre bodové osvetlenie svietidlo používa LEP (LightEmittingPlasma) osvetlenie triedy 1 s maximálnym svetelným tokom 410 lúmenov. Pre rozptýlené osvetlenie svietidlo využíva 6 LED diód CREE XP-G3 so svetelným tokom 3 000 lúmenov. Maximálna intenzita lúča je 678 000 cd a maximálny dosvit je do 1 650 metrov. Svietidlo je napájané batériou typu 21700, ktorá je kompatibilná s typom CR123 a poskytuje dobu prevádzky 60 hodín. Svietidlo má multifunkčný OLED displej pracujúci v reálnom čase, ktorý zobrazuje údaje o jase, dosvite, napätí batérie, prevádzkovom čase a pod. P35i má zabudovaný inteligentný napájací obvod s USB-C portom. Má vysokoúčinný obvod konštantného prúdu. Svietidlo má vstavaný modul automatickej tepelnej regulácie (ATR)(patent číslo: ZL201510534543.6). Súčasťou dodávky je aj NITECORE Li-ion batéria (NL2150HPi 5 000mAh) a diaľkové káblové ovládanie RSW2i. Svietidlo P35i má optické šošovky pokryté obojstrannou vrstvou odolnou proti poškriabaniu. Telo svietidla je vyrobené z tvrdo eloxovanej vojenskej leteckej hliníkovej zliatiny stupňa HA III. Vodotesnosť a odolnosť proti prachu je v súlade so stupňom ochrany IP68 (ponoriteľné do 2. metrov). Odolnosť pri páde je garantovaná do výšky 1 m.

Funkcia nabíjania
TailPowerIndicator = koncový indikátor napájania, Tailsvitch = koncový prepínač
Svietidlo P35i je vybavené inteligentným nabíjacím systémom. Ako je znázornené, po vložení batérie a utiahnutí zadného krytu nadvihnite gumové tesnenie a použite USB kábel napripojenie externého zdroja napájania (napr. USB adaptér alebo iné USB nabíjacie zariadenie) a začne sa proces nabíjania.
- Počas nabíjania bude indikátor napájania pomaly blikať, aby informoval používateľa o procese nabíjania.
- Keď je batéria úplne nabitá, P35i zastaví nabíjanie a indikátor napájania začne trvale svietiť, aby informoval o nabití. OLED displej bude ukazovať, že nabíjanie je ukončené.
- Keď je stav nabíjania závadný (napr. batéria je rozbitá/nesprávne vložená), P35i preruší proces nabíjania a indikátor napájania na konci bude rýchlo blikať, aby informoval používateľa.
- Keď je svietidlo zapnuté, pripojením k zdroju napájania sa automaticky vypne. Po odpojení od nabíjacieho zariadenia sa svietidlo vráti do predchádzajúceho stavu.
- Doba nabíjania Li-ion batérie 21700 (5 000 mAh) je približne. 4 hodiny (pri nabíjaní adaptérom 5V / 2A).
Taktické okamžité osvetlenie
Stlačením koncového prepínača do polovice a podržaním svietidlo na chvíľu rozsvietite. Uvoľnením ho vypnete.
Zapnutie: Keď svietidlo vypnuté, stlačte koncový prepínač, až kým nebudete počuť kliknutie a zapne sa svietidlo.
Vypnutie: Keď svietidlo svieti, stlačte opätovne koncový prepínač, až kým nebudete počuť kliknutie a svietidlo sa vypne.
Priamy prístup k TURBO osvetleniu:
Keď je svietidlo zapnuté, dlhým stlačením prepínača režimov získate priamy prístup k TURBO osvetleniu. Krátkym stlačením prepínača režimov sa vrátite na predchádzajúcu úroveň jasu, alebo sa automaticky vrátite na novú úroveň jasu, ak do 30 sekúnd nevykonáte žiadnu operáciu.
Výber užívateľského režimu:
P35i poskytuje 3 užívateľské režimy: rozptýlené osvetlenie, bodové osvetlenie a osvetlenie mix.
- Keď je svietidlo vypnuté, kliknite na koncový prepínač a zároveň držte stlačený prepínač režimov, aby ste prepínali medzi nasledujúcimi režimami: bodové osvetlenie – rozptýlené osvetlenie – mix osvetlenie. Uvoľnením prepínača režimov vyberiete požadovaný režim osvetlenia.
Poznámka: P35i má pamäťovú funkciu. Po opätovnej aktivácii sa automaticky zapne predchádzajúca úroveň jasu, ktorá je uložená v pamäti.
Rozptýlené osvetlenie / bodové osvetlenie: Úrovne jasu
Keď je svietidlo zapnuté, krátkym stlačením prepínača režimov môžete prepínať medzi nasledujúcimi úrovňami jasu: najnižšia – nízka – stredná – vysoká – najvyššia (ULTRALOW – LOW – MID – HIGH – TURBO).
Mix osvetlenie: Úrovne jasu
Keď je svietidlo zapnuté, krátkym stlačením prepínača režimov môžete prepínať medzi nasledujúcimi úrovňami jasu: NÍZKA – STREDNÁ – VYSOKÁ – PREDNASTAVENÁ.
Nastavenie úrovne PRESET (prednastavenie):
Keď je svietidlo vypnuté, stlačte prepínač režimov na 5 sekúnd, aby ste sa dostali do režimu nastavenia úrovne PRESET.
1. Nastavenie vzdialenosti dosvitu: Krátkym stlačením prepínača režimov môžete cyklicky meniť dosvit v nasledujúcom poradí: 350 m – 650 m – 900 m – 1 200 m –1650 m. Dlhým stlačením prepínača režimov vyberte požadovanú vzdialenosť dosvitu lúča a nasleduje nastavenie jasu.
2. Nastavenie jasu: Krátkym stlačením prepínača režimov môžete cyklicky nastavovať jas v nasledujúcom poradí: 10 lúmenov – 70 lúmenov – 300 lúmenov – 1 000 lúmenov. Dlhým stlačením prepínača režimov vyberiete požadovaný jas a opustite režim nastavovania.
Diaľkový ovládač:
Zapojte káblovú časť diaľkového ovládača RSW2i do USB portu a pripevnite štipcom kábel o zadnú koncovku.
Taktické chvíľkové osvetlenie:
Keď je svietidlo vypnuté, stlačením a podržaním tlačidla B (Button B) ho na chvíľu zapnete. Uvoľnením ho vypnete.
Zapnutie / Vypnutie
Zapnutie: Keď je svietidlo vypnuté, krátkym stlačením tlačidla A ho zapnete.
Vypnutie: Keď svietidlo svieti, krátkym stlačením tlačidla A ho vypnete.
Úrovne jasu: Keď je svietidlo zapnuté, krátkym stláčaním tlačidla B môžete prepínať medzi úrovňami jasu.
STROBE READY (zapnutie stroboskopu):
- Keď je svietidlo vypnuté, stlačte a podržte tlačidlo A, aby ste sa dostali do režimu stroboskop. Uvoľnením tlačidla A sa stroboskop vypne.
- Keď je svietidlo zapnuté, stlačte a podržte tlačidlo A, aby ste sa dostali do režimu stroboskop. Uvoľnením sa vrátite do predchádzajúceho stavu osvetlenia.
OLED displej v reálnom čase:
Multifunkčný OLED displej môže zobrazovať jas,vzdialenosť dosvitu, napätie batérie, dobu činnosti a ďalšie údaje v reálnom čase. Obrazovka displeja sa automaticky vypne, ak do 30 sekúnd nevykonáte žiadnu operáciu. Keď obrazovka displeja zhasne, krátkym stlačením prepínača režimov môžete obrazovku znova aktivovať.
ATR (zdokonalená regulácia teploty):
Integrovaná technológia ATR reguluje výkon P35i podľa pracovných podmienok a okolitého prostredia tak, aby bola udržiavaná optimálna úroveň osvetlenia.
Výmena batérie:
Batéria by sa mala vymeniť alebo nabiť, keď sa výstup zdá slabý, alebo svietidlo prestane reagovať z dôvodu nízkeho napätia batérie.

Parametre produktu

Dosvit (m) 1650
Max. intenzita svetla (cd) 678000
Max. svetelný tok (lm) 3000
Do výbušného prostredia Nie
Vodotesnosť Áno
Vstavaný akumulátor Nie
Montáž diaľkového spínača Áno
Počet režimov svietenia 5
Nabíjanie akumul. v svietidle Áno
Materiál tela letecká hliníková zliatina
Priemer hlavy (mm) 65
Kompatibilné zdroje napájania 21700
Priemer tela (mm) 25,4
Špeciálne režimy svietenia maják biely, SOS
Diaľkový spínač RSW2i

Voliteľné príslušenstvo

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.